6,5-calowy głośnik sufitowy z membraną z włókna szklanego w kolorze szarym, z wiadrem
Impedancja znamionowa: 8 Ω
Czułość: 90dB SPL przy 1m/W
Efektywny zakres częstotliwości: 85 Hz ~ 20 kHz
Materiał wiadra: materiał chroniący środowisko ABS, trwały, wodoodporny, krem przeciwsłoneczny
Materiał papieru stożkowego: osnowa z włókna szklanego + krawędź NBR
Osłona siatkowa: metal, proces malowania, odporny na blaknięcie, odporny na korozję, odporny na utlenianie, wodoodporny.
| Głośnik sufitowy 6,5" z wiadrem ABS | |
| Opis | Informacja |
| Wymiary (średnica × wysokość) | 280 * 190 mm |
| Kształt | Okrągły kształt z wiadrem ABS |
| Typ | Głośnik koncentryczny z wiadrem ABS |
| Waga (g) | 2,36±0,5 kg |
| Używać: | Wnętrz |
| Materiał magnesu | Ferryt |
| Średnica cewki drgającej (mm/cale) | 25mm |
| Impedancja nominalna (Ω) | 8Ω |
| Zakres częstotliwości (Hz) | 60 Hz ~ 20 kHz |
| Czułość (dB@1m/w) | 88dB |
| Moc znamionowa (W) | 60W |
| Zniekształcenie (mniejsze lub równe %) | 5% |
| Minimalne zamówienie (MOQ) | 1000 szt |
| LT | 50 DNI |





ACP to profesjonalna jednostka głośnikowa, głośniki sufitowe, ścienne, naścienne i zewnętrzne do instalacji domowych i komercyjnych. Powstaliśmy w 2006 roku. Firma posiada własny park przemysłowy oraz zautomatyzowaną linię produkcyjną i sprzęt do testowania online. Posiadamy starszy zespół projektowy i dojrzałe oprogramowanie symulacyjne. Jednocześnie mamy dobrze zarządzany zespół ds. jakości. Utrzymujemy długoterminową, dobrą współpracę ze znanymi markami w różnych krajach i regionach.


