Ten 6,5--calowy czarny głośnik współosiowy jest wodoodporny i odporny na wilgoć. Wykorzystuje wydajny obwód magnetyczny ferrytowy, który zapewnia dużą moc i wysokie ciśnienie akustyczne, co pozwala na wierne odtwarzanie czystego, pełnego dźwięku i bogatego basu.
W subwooferze zastosowano membranę z papieru polipropylenowego i krawędź membrany z papieru NBR.
W głośniku wysokotonowym zastosowano wydajny magnes Ndfeb o dużej gęstości strumienia magnetycznego oraz sferyczną membranę z folii tytanowej.



| 6,5" wodoodporny głośnik współosiowy | |
| Opis | Informacja |
| Wymiary (średnica × wysokość) | 169 * 90 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Typ | Wodoodporny głośnik współosiowy |
| Waga (g) | 1,45±0,5 kg |
| Używać: | Drzwi wewnętrzne/zewnętrzne |
| Materiał magnetyczny | Ferryt |
| Średnica cewki drgającej (mm/cale) | 30mm |
| Impedancja nominalna (Ω) | 8Ω |
| Zakres częstotliwości (Hz) | 50Hz~20KHz |
| Czułość (dB@1m/w) | 90dB |
| Moc znamionowa (W) | 100W |
| Zniekształcenie (mniejsze lub równe %) | 5% |
| Minimalna ilość zamówienia | 1000 szt. |
| LT | 45 DNI |
ACP jest profesjonalną firmą produkującą głośniki.
Zostaliśmy założeni w 2006 roku. Firma posiada własny park przemysłowy i zautomatyzowaną linię produkcyjną oraz sprzęt do testowania online. Mamy doświadczony zespół projektowy i dojrzałe oprogramowanie symulacyjne. Jednocześnie mamy również dobrze zarządzany zespół ds. jakości. Utrzymujemy długoterminową dobrą współpracę ze znanymi markami w różnych krajach i regionach.
Czekamy na współpracę z Państwa firmą i szczerze zapraszamy Państwa wraz z zespołem do odwiedzenia naszej fabryki w celu uzyskania wskazówek i wizyty terenowej.



