Podniesiono konstrukcję głośnika wysokotonowego, aby dźwięk był bardziej gładki, miękki i przyjemny.

Wysokiej jakości gumowa krawędź. Wysoka odporność na temperaturę, odporność na starzenie, możliwość długotrwałego użytkowania, brak odkształceń.

| 5,25" wodoodporny głośnik współosiowy | |
| Opis | Informacja |
| Wymiary (średnica × wysokość) | 133*133*80mm |
| Kształt | Segmenty |
| Typ | Głośnik współosiowy wodoodporny |
| Waga (g) | {{0}}.584±0.5 kg |
| Używać: | Drzwi wewnętrzne/zewnętrzne |
| Materiał magnetyczny | Ferryt |
| Średnica cewki drgającej (mm/cale) | 25mm |
| Impedancja nominalna (Ω) | 8Ω |
| Zakres częstotliwości (Hz) | 50Hz~20KHz |
| Czułość (dB@1m/w) | 84dB |
| Moc znamionowa (W) | 20W |
| Zniekształcenie (mniejsze lub równe %) | 5% |
| Minimalna ilość zamówienia | 1000 szt. |
| LT | 45 DNI |
W ACP Speaker Company skupiamy się na projektowaniu i produkcji rozwiązań akustycznych. Obecnie świadczymy usługi znanym producentom na całym świecie i obejmujemy szeroki zakres zastosowań.
Nasze główne produkty obejmują sterowniki głośników do przenośnych urządzeń Bluetooth, sterowniki głośników do konsumenckich systemów audio Wi-Fi, sterowniki głośników do systemów multimedialnych, sterowniki głośników PA, głośniki samochodowe, sterowniki głośników telewizyjnych, sterowniki głośników wysokotonowych i inne.
![]() |
![]() |
![]() |
Pierwszorzędna obsługa od specjalistów
Zarządzana produkcja
Zarządzamy kompleksowo Twoją produkcją, zapewniając wydajność produkcji, rygorystyczną kontrolę jakości i strategiczne pozyskiwanie surowców, aby zaoferować Ci konkurencyjne ceny i pomóc Ci zaoszczędzić na kosztach.
Produkcja i wytwarzanie
Strategiczne zaopatrzenie
Rygorystyczna kontrola jakości
profesjonalny producent głośników i dostawca rozwiązań akustycznych.
Get in touch with our product specialist now:acoustic@acp-spk.com





