Wprowadzenie do produktu Funkcje Zastosowanie:
Głośnik składa się z membrany, cewki drgającej, układu obwodu magnetycznego i ramy. Zwykle prostokątne, okrągłe, owalne, niektóre głośniki dzięki zastosowaniu membrany materiałowej i szkieletowej cewki drgającej zapewniają dobre efekty dźwiękowe o niskiej częstotliwości, dużej mocy i wysokiej jakości. W zależności od potrzeb klientów ACP może polecić różne rozwiązania tubowe, aby zaoszczędzić przestrzeń projektową i koszty dla klientów.
Membrana wykorzystuje wiodącą na świecie strukturę zasad akustycznych i wysokiej jakości fuzję materiałów polimerowych, wnękę dźwiękową zgodną z wymaganiami klienta, w oparciu o elektroakustykę, unikalną i pomysłową konstrukcję, opracowano ultracienkie, bardzo wysokie, specjalne rozmiary i inne niestandardowe produkty, do podjęcia krajowe i zagraniczne znane przedsiębiorstwa dostosowane do potrzeb, zyskały dobrą reputację!



| Wodoodporny głośnik 4-calowy | |
| Opis | Informacja |
| Wymiary (średnica × wysokość) | 105*105*58mm |
| Kształt | Segmenty |
| Typ | Wodoodporny głośnik pełnozakresowy |
| Waga (g) | {{0}},378±0,5 kg |
| Używać: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Materiał magnesu | Ferryt |
| Średnica cewki drgającej (mm/cale) | 20mm |
| Impedancja nominalna (Ω) | 8Ω |
| Zakres częstotliwości (Hz) | 50 Hz ~ 20 kHz |
| Czułość (dB@1m/w) | 84dB |
| Moc znamionowa (W) | 20W |
| Zniekształcenie (mniejsze lub równe %) | 5% |



