6.5--calowy głośnik z czarną metalową ramą, zewnętrzne magnesy poprawiają wydajność. Używając miseczki wysokotonowej do rozszerzenia pasma, papierowy stożek, lekki papier, poprawia czułość.



| 6,5" głośnik pełnozakresowy | |
| Opis | Informacja |
| PN | W6518R |
| Wymiary (średnica × wysokość) | 165 * 67 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Typ | Głośnik pełnozakresowy |
| Waga (g) | {{0}}.512±0.5 kg |
| Używać: | Wnętrz |
| Materiał magnetyczny | Ferryt |
| Średnica cewki drgającej (mm/cale) | 20mm |
| Impedancja nominalna (Ω) | 4Ω |
| Zakres częstotliwości (Hz) | 70Hz~20KHz |
| Czułość (dB@1m/w) | 94dB |
| Moc znamionowa (W) | 6W |
| Zniekształcenie (mniejsze lub równe %) | 5% |
| LT | 45 DNI |
| Minimalna ilość zamówienia | 3000 SZT. |
ACP jest profesjonalną firmą produkującą głośniki.
Zostaliśmy założeni w 2006 roku. Firma posiada własny park przemysłowy i zautomatyzowaną linię produkcyjną oraz sprzęt do testowania online. Mamy doświadczony zespół projektowy i dojrzałe oprogramowanie symulacyjne. Jednocześnie mamy również dobrze zarządzany zespół ds. jakości. Utrzymujemy długoterminową dobrą współpracę ze znanymi markami w różnych krajach i regionach.
Czekamy na współpracę z Państwa firmą i szczerze zapraszamy Państwa wraz z zespołem do odwiedzenia naszej fabryki w celu uzyskania wskazówek i wizyty terenowej.



