Współosiowy głośnik samochodowy 6,5 cala, konstrukcja dużego kalibru, dalsza poprawa jakości dźwięku, silne wibracje, dalsza poprawa ogólnej niskiej częstotliwości.
Poniżej znajduje się nowo opracowany 6,5-calowy głośnik niskotonowy o dużej mocy i konstrukcji o długim skoku.
Uniesiona konstrukcja głośnika wysokotonowego sprawia, że dźwięk jest gładki i delikatny, a głośnik wysokotonowy jest jasny i metaliczny.
Wysokiej jakości papier stożkowy PP i gumowa krawędź, odporność na wysoką temperaturę, zapobieganie starzeniu.
Wybierz zaciski z czystej miedzi, aby zapewnić transmisję sygnału i łatwą obsługę.



| Głośnik samochodowy o przekątnej 6,5 cala | |
| Opis | Informacja |
| Wymiary (średnica × wysokość) | 167*70mm |
| Kształt | Okrągły |
| Typ | Koncentryczny głośnik samochodowy |
| Waga (g) | {{0}},75±0,5 kg |
| Używać: | Głośnik montowany z tyłu samochodu |
| Materiał magnesu | Ferryt |
| Średnica cewki drgającej (mm/cale) | 25mm |
| Impedancja nominalna (Ω) | 4Ω |
| Zakres częstotliwości (Hz) | 55 Hz ~ 20 kHz |
| Czułość (dB@1m/w) | 88dB |
| Moc znamionowa (W) | 10W |
| Zniekształcenie (mniejsze lub równe %) | 5% |
| LT | 45 DNI |
| MOQ | 3000 szt |
ACP to profesjonalna produkcja głośników audio.
Powstaliśmy w 2006 roku. Firma posiada własny park przemysłowy oraz zautomatyzowaną linię produkcyjną i sprzęt do testowania online. Posiadamy starszy zespół projektowy i dojrzałe oprogramowanie symulacyjne. Jednocześnie mamy dobrze zarządzany zespół ds. jakości. Utrzymujemy długoterminową, dobrą współpracę ze znanymi markami w różnych krajach i regionach.



